Hakkımızda

   Paşalı Market 1981 yılında Beykoz'da küçük bir mağazada hizmete başladı perakende sektöründe yaşanan değişimi fark eden firma. 1998 yılında Beykoz merkez de yeni ve daha büyük mağaza açarak kısa sürede mağaza sayısını sekize çıkardı. Hesaplı ve kaliteli alışveriş sunmak amacıyla her gün kendini yenileyen Paşalı Market yeni şubeler açmak ve müşterilerine daha yakın olmak için uygun yeri ve zamanı kollamaktadır.


Misyonumuz

   İnsanların gıda ve günlük temel ihtiyaçlarını perakende ve toptan olarak karşılayan, bu süreçte insanların tüketim alışkanlıklarını ve değerlerini koruyan, sahip olduğumuz bilgi, insan ve finans kaynaklarımızı en verimli şekilde katma değere dönüştürerek sürekli geliştiren, kaliteyi ucuza müşterilerimize sunan öncü bir mağazalar zinciri olarak hizmet vermek.


Vizyonumuz

   Kaliteli ve ekonomik şekilde alış veriş sağlayan, kolay ulaşılabilen kaliteli mekanlar da en iyi hizmetti ilke edinen, alış verişi zevkli hale getirmede katkıda bulunan hizmetler zinciri oluşturacak ve sektöründe sürekli gelişimi hedefleyen güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak.